Hotel CENNET

Hotel Rai

Rezervasyon ve iletisim: n_a_dimitrova@abv.bg

Tel:+359 898 425444, +359 898 888849

www.hotel-rai.hit.bg

Diş polikliğini    Rila    Vidin    Vidin Tarihi

Diș beyazlatma sistemi    Diș pimleri    Diş polikliğini Dr. Ralev    Diș implantlarɪ

Cennet hotel Lozenets sıcak hakkı pitoresk köy bulunur. Sözde tanıdık büyük bir kısmı insanlara göre. Büyükşehir entelektüel elit Lozenets köyünde olduğu yaz aylarında aktarılır. Köyün adı Sofya'da en yüksek emlak fiyatları ile mahalleleri ile doğrudan temas halinde olduğunu mu, onu yavaş ama emin adımlarla büyüyor Bulgaristan'ın karadeniz kıyısındaki Lozenets çare popülaritesi son yıllarda, zaten değerlendirmek zordur. Beldesidir Bulgaristan'ın Karadeniz kıyısındaki en saf ekosıstem Lozenets su göre benzersiz bir atmosfer, harika bir manzara, güzel, geniş kumsal ve birkaç küçük plajlar bulabilirsiniz. Çare Strandjata Istranca eteklerinde benzersiz bir parkın parçasıdır. Lozenets sörf edebilmek, aktif ve pasif rekreasyon balıkçılık, restoranlar, diskolar ve diğer imkanlar sağlamaktadır. Hotel Cennet 2009 yazında küresel mali krizin ortasında açılan yeni inşa edilmiş bir oteldir. Ekonomik yatırım "Hotel Cennet", ne kadar iyi fikirler her zaman seçenekleri ve geliştirme yolları bir ölçüsüdür.

Plaja sadece 20 metre - hotel deniz kıyısında yer alır. Bu plaj ve deniz muhteşem bir görünüm açar dört yeni modern binası, 24 saat resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Her odada duş, TV, minibar, balkon, klima, internet ve kablolu TV ile bir banyo bulunmaktadır.

Hotel istek üzerine kahvaltı, öğle ve akşam yemeği sunar. Çift kişilik bir oda için fiyat yaz sezonu 40 BGN. Aktif sezon dönemi 01.07 - 25.08, bu süre zarfında bir odanın fiyatı 56 BGN olmaktadır.

Ropotamo rezerv milli parkı Ropotamo içinde yer. O nilüferler ve doğa ile yoğun orman arasında bataklıkta büyüyen kardelen alanlarıyla ünlüdür. Rezerv milli parkı bir parçası olmasına rağmen, rezerv sınırlıdır tüm rezervleri ve erişim için belirtilen usule altında kalmıştır. Turistler bir bolluk güzel nilüferler burada büyüyen keyfini özel yapılmış ahşap köprü, ihtiyatlı olur. Bunlar yerli ve yabancı turistlerin ve doğa severler güney kıyısında büyük bir çekme vardır.

Arkutino - yoğun orman arasında botanik saklıdır, nilüferler yatakları vardır. Arkutino - rezerv küçük bir lagün bataklık vardır. 2.5 km kuzeybatısında Ropotamo Milli Parkı ropotamo kuzey kısmının ağız bulunmaktadır. Deniz, kum plajı ve 540 metre genişliği ile kum tepeleri ile ayrılır. Havza 7 kilometre kare olup, su tatlıdır. Kuraklık neredeyse tamamen Arkutino kurur zamanla. 1962 Arkutino orman ve ormanlık bir rezerv ilan edildi çevreleyen içinde. Arkutino onun nilüferler, saz ve kamış, neredeyse tamamen kapağı için dikkat çekicidir. Rezerv yuva kuşu değil, aynı zamanda oldukça göçmen kuşların uzun yolculuklar sırasında dinlenmek için durur. Ahşap köprü ve Arkutino doğu ucunda bir oyun alanı rezerv güzelliği hayran bulgar ve yabancı binlerce turistin izinlerıyle.

Yılan Adası - Milli Parkı Ropotamo yakınlarındaki sahil yakınında bulunan küçük bir ada. Onun adı da yaşadığı su yılanları, kimse tarafından rahatsız edilmez. Adanın ıssız ve bir çok farklı kuş bir sığınak ve üreme üssüm - terns, gümüş martı, yaban ördeği ve diğerleri. O ve bir demir çitlerle çevrili katılım rahatsız yuvalama kuşlar önlemek sınırlıdır. Onlar taşındı işte yıl önce doğal çevre, cins hayvan ve doğal güzelliklerin içinde dışarıda büyümek incir opuntsiya ve kaktüsler tür (Güney Amerika türleri), dikilmiştir. Onların kısa süre kar olgunlaşmış meyve karışık kırmızı bereket ve artık düzenli olarak kış uzaktan görülebilir. Karadeniz'deki adalar hakkında daha fazla bilgi ...

 Bölgede doğal konumlar çok iyi görülmeye değer çok sayıda bulunmaktadır. Örneğin Dobrovanski mantar nezaket eski köy yakınlarındaki bir tepe üzerinde büyük bir mantar şeklinde üç kaya oluşumları vardır. Aralarında yaklaşık 10 metre, biraz cesur ve çarpık davlumbaz çok sayıda bulunmaktadır. En güzel süngerler de bulunmaktatır. Yüksekliği çapı ve kap olarak yaklaşık dört metredir. Kalan iki yüzde de oldukça, ama rahatsız mantarların bir form vardır. kasten bütün güzelliği ile halkın gözü göstermek için kazıp sanki üç mantarlar, onlar tepe üzerinde yer olmasına rağmen, oluklar oturur. Mantar oluşumu kendi eğimli, bunların kesiştiği çıkıntılı ve atmosferik süreçlerin paleojen taşdevri katmanlarının değişen güçten kaynaklanmaktadır. Ne yazık ki yavaş yavaş onları ince fakat onların davlumbaz zamanla doğal yıkıma götürecek küçük kayalar, ayrılma tarafından çiviler. Dobrovanski mantar az bilinen ama oldukça etkileyici ve doğal bir dönüm noktası olarak ilan edilmiştir.

Diş polikliğini    Rila    Vidin    Vidin Tarihi

Diș beyazlatma sistemi    Diș pimleri    Diş polikliğini Dr. Ralev    Diș implantlarɪ

Beğliktaş veya Beglik tash Trakya tapınağı ve antik gözlemevidir. Yüzeye yerleştirilen dev taşların bir daire ortasında konusunda hiçbir yerden pop - antik kent Ranuli kalıntıları ıslak burun bir sırt yakınlarında, deniz seviyesinden yaklaşık 210 metre ve Primorsko şehir merkezine 3 km mesafede bir kutsal şehir Ranuli olduğunu yeşil çimleriyle ünlüdür. Eskilerin ve hediyeler getirerek, bölge ibadet tapınağın bir tür haline döndü. Zamanla, çıplak kaya ve ardından kilise (rahip) hizmet için konut inşa düzenleme takvim, saat ve rasathane arasında bir yerde oluşur gibi bölgede, devasa taş taşımaya başladı. Bilim kutsal aşağıdaki işlevleri sahne aldı ki:

Tapınak çok iyi kaya sunağı da korunmuş, Onları bağlayan iki tank oluşan (büyük taş taht hangi hükümdar veya baş rahip oturdu ve üç taş üzerinde oturur, ana sunak oluklar ilginçtir. Değil kurbanları sadece bitkilerin teklif olduğunu düşündüm kıpırdanırken sadece sebze, ancak herhangi bir hayvan parçaları bulundu. Üzüm, incir, zeytin ve daha neden ne bir hayvan (kuzu, koyun kurban getirmek için daha makul öküz ya da manda) ve sonra kurbanın eti ile halkı doyuracaktı, daha pek sevinç tatillerinde zeytin ve incir yemeye fırsat atlama rağmen trakyalılar açıkça, hayatında kendi mantığı vardı. Üzümler farklı bir şey.  Fermantasyon ilgili biyokimyasal süreçlerin sonra ancak, Trakyalılar, Yunanlılar, Romalılar, Vizigotlar ve Keltler bile çıkan maddelerin bir damıtma yapan Keltler gibi hoş duyguların kaynağı olduğunu başka bir hikaye ...

Takvim - kaya yüzeyine güneş arasında düzenlenen ekinoks ve gündönümü taşların anları bir delik oyulmuş olan bu noktalardır.

Saat - taşlardan meydana getirilen düzenleme güneş gölge altı küçük taşların kuzeyinde tür üzerinde ana sunak (özel büyük kemerli taş) düşme etmez. Altı ayrılmıştır günün hesabını bölüme alan bir güneş saati olarak bütün bu fonksiyonu. arkeolojik göre şimdiye kadar kutsal M.Ö. 14. yüzyılda inşa edilmiş olduğu düşünülmektedir keşfedildi ve beşinci yüzyıla fonksiyonları yitirdi. Efsane kutsal geçerek Ulysses ve peygamber danışmak onun efsanevi yolculuk (Odyssey) gitmeden önce tanrılara hediyeler sunmak için yemin etti. Oldukça şaşırtıcı gerçekten bu kadar ama, sopalar ve şüpheli tanrılar sağduyu, mantık üzerinde de durulacaktır, çağdaşlarının ıthaca Odysseus kral peygamber danışmak için zaman kaybetmeyin olacak çok iştahlı ve kendini beğenmiş bir insandı göre istihbarat ve achaeans istihbarat birimleri.

Geniş bir körfez oluşturur önce Veleka Nehri Estuarya ve Lozenets güneyinde yer alır. Haliç onun birleşme güzel kumlu saç (beach "Hair" veya Sinemorets kuzey sahil) oluşturur. Köyün kuzeydoğusunda yani, körfez nerede balıkçılık iskele ve hiç aşağı eski ve işe yaramayan gemileri orada kırık olduğu bir efsane vardır kayalık alan "Gemi". Bugün, bu tür faaliyetleri ve Roma ekipleri tarafından yürütülen şüpheli üne sahip şirketler tarafından işletilmektedir. Sinemorets doğu, yarımadanın yüksek kısmında, "çayır", yerleşik yeni otellerden oluşuyor. güney plajında güneş plajı, bunun Güney körfez Butamyata (Potamia) 'dir. Kıpırdamak güney güzel plajı ile bay (Lipite), "Kanyon", söz konusu yerde tipik kaya oluşumları - Sisifos, güvercin Mağarası, split kaya taş, burun şeets ve bay şeets. Sinemorets rezovo köyünde bir koruma alanıdır. Silistar bir alan güneyinde. Alan korunmuş tipik yoğun orman ile bir kıyı sulak alandır. Tepeleri ve kayalar Silistar etrafında nadir ve tehdit altındaki kuş doğurmak.

Hotel'in dış görünüş

www.markova.info    www.ralev-dental.net    www.ralev.name    www.omegadentagroup.net    www.investor-bg.com

Otelin içindeki oda'dan görünüş

www.dentalimplants.bg    www.ralev-dental.com    www.bg-tourinfo.com    www.bg-dentist.com    Diş polikliğini

 

Karadeniz

www.ralev-dental.com    www.dentalforum-bg.com    www.bg-dentis.com    www.investor-bg.com   

Günümüzde internetin tüm eşdeğerdir üzerinde olacaktır. Amacı, görülmeye değer yerleri tanıtmak için fiyat ve kalite malların en eksiksiz açıklamaları sağlamak için çeşitli sektörlerden farklı şirketlerin hizmet karşılaştırmaktır şirket vardır. Böyle bir amaç ve kurulmuş olan web tasarım www.bg-tourinfo.com, bir aile oteli ''Hotel Rai (Cennet hotel)" ilk reklam verenleriz. Gelecekteki tüm reklam verenler için: 100 BGN KDV hariç 120 lv için projenin varlığından kadar orada kalır bizim etkimiz, benzer bir sayfa üretirlir. Ve uzun bir süre için var olacaktır ... Ancak, takım hayatının baharında ve emeklerini daha fazla elde etmek olan genç ve yaratıcı insanlardan oluşur. Eğer ilave etmek istiyorsanız, e-posta adresinizi ralev@bg-tourinfo.com gönderin.

Otelin banyosu

www.ralev-dental.bg    www.omegadentagroup.com    www.simeonov.ws    www.buchkova.com

Diş polikliğini    Rila    Vidin    Vidin Tarihi

Diș beyazlatma sistemi"ContrastAM"    Diș pimleri    Diş polikliğini Dr. Ralev    Diș implantlarɪ